Amiral

Sorumluluk ve Haklar

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı v.s. içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, AMİRAL Mühendislik Limited Şirketine aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kişisel kullanım amaçlı çoğaltmaya izin verilir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

AMİRAL Ltd.Şti. sitesindeki bağlantılar sizi AMİRAL Ltd.Şti. ağının dışına götürebilir ve AMİRAL Ltd.Şti., bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve AMİRAL Ltd.Şti., bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. AMİRAL Ltd.Şti. ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. AMİRAL Ltd.Şti. bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı v.s. içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten AMİRAL Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir. Bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.

İnternet aracılığıyla AMİRAL Ltd.Şti.'ye ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca AMİRAL Ltd.Şti.'nin mülkiyetine geçecek ve AMİRAL Ltd.Şti'nin mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, AMİRAL Ltd.Şti. Web Sitesine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından AMİRAL Ltd.Şti. sorumlu tutulamaz. AMİRAL Ltd.Şti. 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.

AMİRAL Mühendislik Makine İnşaat Elektronik Taahhüt San. Ve Tic. Ltd. Şti.