Amiral

Gizlilik İlkeleri

AMİRAL Ltd.Şti., ilke olarak, ziyaretçileri tarafından sitemize sunulan kişisel verileri (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz ve telefon numaranız) üçüncü kişilere satmaz, kiralayamaz ya da başka şekilde kullandıramaz. Bu bilgiler, olası bir kullanım durumunda tarafımızdan size önceden bilgi verilmeden ve bilgileri sunarken sizin açık izniniz alınmadan hiç bir şekilde doğrudan pazarlama ya da siz istemeden izleme amacıyla kullanılmaz. AMİRAL Ltd.Şti., sizin izninizle bu bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır :

  • Size basılı yayınlar ya da diğer yazışmalar göndermek
  • Size elektronik posta ile basın bültenleri ya da bildirimler göndermek
  • Satın aldığınız malları ya da ödüllerinizi teslim etmek.

Kişisel bilgilere sadece yetkili AMİRAL Ltd.Şti. personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. AMİRAL Ltd.Şti., kişileri açıklamadan, istatistiksel bilgileri sürekli iç gözden geçirme sürecimizin bir parçası olarak sitemizi iyileştirmek; genel olarak ürünlerimizin tüketicileri hakkında daha çok şey öğrenmek amacıyla kullanır. Bu bilgiler AMİRAL Ltd.Şti. tarafından üçüncü kişilere açıklanmaz. Bu veriler sadece belirtilen amaç için kullanılabilir ve sizin izniniz alınmadan hiç bir tek taraflı haberleşme amacıyla kullanılamaz.

AMİRAL Ltd.Şti., sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla gideceğiniz diğer sitelerin, AMİRAL Ltd.Şti. 'nin, yukarıda özetlediğimiz, Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkelerine uyacağını garanti etmez; bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gidilen sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

AMİRAL Ltd.Şti. Etkileşimli Gizlilik Yaklaşımı ilkeleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız info@amiral.com.tr'ye başvurunuz. AMİRAL Ltd.Şti. bu yaklaşımında değişiklik yapabilir.